Mdn Agency

2014 © MDN agency

Kto nie idzie do przodu ten się... COFA!

Drodzy klienci, szanowni oglądający...

ostatnimi czasy sporo się u nas zmieniło (i to dosłownie). Nowa strona... nowe biuro... mnóstwo nowych zleceń... Na szczęście cały ten pracowity okres już za nami, w ostatnich miesiącach dawaliśmy z siebie wszystko, pracowaliśmy ciężko ale cały czas z jednakowym zapałem! Oprócz typowych zadań jakie spotykają agencje na codzień, przyszło nam zmierzyć się z przeprowadzką, obecnie stwierdzamy że została ona zakończona powodzeniem i z przyjemnością możemy zaprosić Państwa na niezowiązującą rozmowę oraz kawę w naszych nowych, "skromnych progach":)  Obecnie panuje okres świąteczny, wolny od pracy, możemy spojrzeć na chwilę za siebie i zerknąć na owoce solidnej pracy. Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, podjeliśmy nowe współprace i dajemy słowo, że żaden z naszych klientów nie zawiedzie się w nadchodzącym nowym roku! Sił, pomysłów i zaangażowania nigdy nam nie zabraknie :)

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań zarówno w portfolio jak i na facebooku.

MDN agency & DniemiNocą charytatywnie!

Warto pomagać! Wywodząc się z hasła, że "razem możemy więcej dla tych mniejszych" postanowiliśmy czynnie wziąć udział w pomocy dla dzieci z domu dziecka "Młody Las"! Razem z klubem Stars zorganizowaliśmy imprezę charytatywną. Uwierzcie że opłacało się zaangażować w ten pomysł, to że impreza była znakomita każdy wie, bo inaczej być po prostu nie mogło, ale te BEZCENNE uśmiechy na twarzyczkach dzieci... to są chwile dla których warto żyć, pracować i organizować tego typu eventy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, do zobaczenia wkrótce!

 

Potrafimy pracować na wesoło :)

Naszym przepsiem na sukces jest doskonały plan działania, zgrany, pewny siebie i swoich umiejętności zespół, przemyślane działania i podejmowane decyzje. Tak to prawda, wszystkie czynniki, które wypisaliśmy są niezbędnymi dla nas elementami, ALE... potrzebny jest też dystans do samych siebie i odpowiednie poczucie humoru, my potrafimy się świetnie bawić nawet pracując! Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, my po prostu robimy to co kochamy :) 

Czy jest coś piękniejszego niż oglądanie owoców swojej pracy na żywo?

Jesteśmy prawdziwym szczęściarzami, mamy przyjemność oglądać swoje prace na żywo, widzieć jak projekty naszych grafików, hasła copywriterów oraz sukcesy panujących nad tym koordynatorów prezentują się w użytku klientów. To na prawdę niesamowite, uśmiechnięty klient wsiada do samochodu, na którym znajdują się zaprojektowane przez nas naklejki.

To prawdziwa przyjemność móc pracować dla Was kochani klienci, dziękujemy za każde wyzwanie i liczymy na więcej! :)